Vyvíjíme a navrhujeme webové a mobilní aplikace, vytváříme webové stránky, a to vše podporujeme výkonnostním online marketingem.

Vývoj webových aplikací

Vyvíjíme řadu webových aplikací přičemž ke každé přistupujeme individuálně a originálně. Rozhodli jste se přesunout část svých prodejů na internet a chcete vytvořit jedinečný e-shop? Rádi byste umožnili svým zákazníkům nakupovat také prostřednictvím mobilního telefonu? Potřebujete do své společnosti intranet, nebo chcete systém na správu čehokoliv od majetku po finance? Pak jsme to právě my, kdo s Vámi Vaše představy prodiskutuje, navrhne, vyvine, odladí, nainstaluje a bude spravovat.

Více informací

Poutavé webové stránky

Nevytváříme „pouze“ webové stránky Vytváříme webové stránky, které vás odliší od konkurence. Stránky, které zaujmou na první pohled jedinečnou grafikou a intuitivností. Tvorba webů je dnes již dostupnou záležitostí a firem, které tuto službu nabízejí, je mnoho. Výsledkem jsou ale nudné, složité portály, které nejsou schopné návštěvníkovi rychle sdělit to, co jim jejich majitel sdělit chce. S námi se těmto problémům vyhnete, stránky nezapadnou a lidé se s nimi snadno ztotožní.

Více informací

Online marketing

Úspěch Vašeho projektu umíme podpořit online marketingem Stará známá pravda, že „Kdo není vidět, jako by neexistoval“, již takto neplatí. V dnešní době totiž zní:„Kdo není vidět na internetu, neexistuje.“ I proto se na online marketing důsledně zaměřujeme. Zajišťujeme efektivní, přesně zacílenou kampaň dle moderních trendů. Naše služby zahrnují analýzy trhu a konkurence, tvorbu strategie internetového marketingu, realizaci a správu PPC kampaní, bannerových reklam, SEO a samozřejmě vyhodnocení.

Více informací

Ideas. Digital Craft. Delight.

 • Mám čest sledovat firmu Blueberry apps s.r.o. od samého začátku a vždy se mi líbila její tvorba. Její programátoři provádějí kvalitní práci, sledují trendy současné dění s ohledem na bezpečnost testovatelnost kódu. Pěkný a moderní design jejich webových aplikací je jako třešnička na dortu.

  Tomas Pastorek

  Senior programátor v technologii .NET

  S Blueberry.cz Apps nás spojují společné začátky. Jejich služby v oblasti správy serverů využíváme takřka od jejich vzniku. A za těch několik let víme, že můžeme očekávat profesionální služby na vysoké úrovni a to s přátelským přístupem. Nebojíme se jim svěřit naše aplikace, víme že jsou v dobrých rukách.

  Tomas Ryvola

  WebNaut s.r.o.

  vlastniEshop.czWebBuilding.cz
 • Se společností Blueberry Apps spolupracujeme již přes 2 roky. Blueberry nejsou jen našimi bežnými správci, ale během 2 let se stali naším strategickým partnerem, na kterého se můžeme plně spolehnout. Byli to Blueberry, kteří nás přesvědčili o nutn... Zobrazit více

  Marcela Stepankova

  Na společnosti Blueberry, s níž spolupracuje náš osvětově-zpravodajský portál Naše voda (www.nase-voda.cz), si cením zejména operativního flexibilního přístupu při poskytování servisu při provozu portálu, ale i kreativity při vytváření nových apli... Zobrazit více

  Petr Havel, šéfeditor portálu Naše voda

  Naše voda

  www.nase-voda.cz
 • Blueberry je partner Pospolu pro řešení technologického zázemí projektů. Spolupracovat s lidmi z Blueberry je radost, protože přistupují ke své práci jako profíci a zároveň je vidět, že je práce baví a dá se s nimi jednoduše domluvit. Blueberry je naše krevní skupina.

  Záviš Pexidr

  www.pospolu.cz

  Spolupracuji s klukama už dlouhou dobu a jsem opravdu spokojený. Jsou to fajn lidi, mají smysl pro detail, dělají zajímavý projekty a svým oborům rozumí. A to mi docela stačí :-).

  Jindřich Fáborský

  Marketing festival

  www.marketingfestival.cz
 • Portál Vášmajetek.cz jsme po roce fungování potřebovali oživit, dát mu moderní podobu. Zároveň jsme chtěli pracovat s někým spolehlivým, kdo bude flexibilní a k tomu bude dodržovat termíny. Kluci z BlueberryApps byli první po několika špatných zkušenostech, kteří tato očekávání splnili.

  David Hlinka

  Ředitel projektu Vášmajetek.cz

  www.vasmajetek.cz

  Pro naši PR agenturu jsme potřebovali kreativní a nápadité zpracování webové prezentace, hledali jsme ale také cenově rozumné řešení. Našel jsem BlueberryApps a této volby rozhodně nelituji.

  Jan Vávra

  Ředitel a majitel agentury Ariston PR

  www.aristonpr.cz

Berkeley

We Work
2120 University Ave, Berkeley
CA 94704

Praha

Blueberry HQ
Křížová 2598/4
Praha, 150 00

Brno

Impact Hub Brno
Cyrilská 7
Brno, 602 00

+420 246 063 462