Volná místa

O nás

Tvoříme digitální světy a baví nás to. Vyvíjíme úspěšné mobilní a webové aplikace, děláme weby s podmanivou grafikou, vymýšlíme a spravujeme efektivní online marketingové kampaně, které prosperují. Portfolio našich služeb pokrývá vše, co je v době internetové dominance potřeba k úspěchu. Naší doménou je bezstarostná spolupráce vedoucí k realizaci úspěšných malých i velkých projektů.

Firemní kultura

Přátelská atmosféra a neformální prostředí

Jsme parta kamarádů, které baví stejná věc. Vytvářet dokonalá digitální díla. Je nám jedno, jestli přitom nosíš Blažka nebo hadry od Vaška.

Možnost kariérního růstu

Seš rubista a zajímáš se, co všechno svede React? Pošleme tě na školení, zařídíme mentoring starších kolegů. Jestli máš drajv, jsme ti poslední, co tě budou brzdit v rozletu.

Lidský přístup bossů

Naše hierarchie je jednoduchá. Jsme tým, táhneme za jeden provaz. Máš problém? Na dosah ruky máš šéfa, se kterým můžeš všechno a jednoduše vyřešit.

Zázemí kanceláře

Líbivá kancelář není všechno. U nás máš množství možností, které ti zpříjemní práci. Myslí ti to lépe ve stoje? Od toho tu máme standing desky a řadu dalších vychytávek!

Jsme skuteční lidé s vášní a láskou pro věci, které děláme
Career bg photos c8fd5c4dd3a356a4b8d14df83238ae0c0d2cae9912b7429dbe5205335fb62dfd

Firemní benefity

Firemní MacBook pro vývojáře a grafiky: Při práci tě u nás nelimituje pomalá technika.

Pet Friendly kancelář: Tvůj zvířecí kámoš je u nás vítán všemi packami!

Přísun čerstvého ovoce: Ve zdravém těle, zdravý duch! Potřebné vitamíny a živiny máš u nás na dosah ruky.

1% tvého platu dorovnáme: Pomoc méně šťastným není jenom prázdná fráze. Sám si vyber, komu peníze pošleme. Pomáhat má smysl.

Herna a relax room: Pingpongový stůl, fotbálek, TRX, sedačky či komfortní polštáře. Dbáme na to, aby ses cítil dobře a odpočinutě.

Home office: Nemocné dítě nebo třeba rybičky? Když potřebuješ, pracuj z domu. Jsme digitální firma, přes internet se zvládneme domluvit.

Sladkosti a něco k zakousnutí: Jestli tě honí mlsná, v kouzelném koutku se sladkostmi ji za pětikačku zaženeš.

Pravidelné teambuildingy: Přátelství a dobré vztahy jsou naše největší bohatství. Zažij s námi pořádná dobrodružství na dovolené v Itálii nebo paintballu za Prahou.

Studuješ a máš zájem o stáž

Pošli nám na sebe kontakt. Spojíme se s tebou a probereme další podrobnosti.

Napiš nám