Webová aplikace

MR.PARKIT

Popis:

Pro službu Mr.PARKIT, která nabízí možnost dlouhodobého pronájmu parkovacích míst v centru Prahy a jiných měst, jsme vyvíjeli webovou aplikaci na správu celého rezervačního systému i helpdesk pro správu samotných objednávek.

Mr.PARKIT nabízí pronájem parkovacích míst v atraktivních garážích, kam nemá veřejnost volně přístup. Pro objednání služby Mr.PARKIT je nutné si skrze webovou aplikaci zarezervovat parkovací místo a posléze provést platbu za jeho rezervaci pomocí online platebních bran. Po uhrazení objednávky zákazník obdrží emailem veškeré dokumenty, které bude potřebovat k otevření vjezdu do garáže. Nejnutnější informace k čerpání svojí rezervace obdrží také SMS zprávou na registrované telefonní číslo.


Vjezd do garáže je zákazníkovi umožněn poté, co zavolá na příslušné telefonní číslo, uvedené v jeho objednávce. Naše aplikace provede autentifikaci volajícího, ověří platnost rezervace a při shodě na dálku otevře vjezd od příslušné garáže.


Zákazníci mají k dispozici také vlastní profil s přehledem všech svých čerpaných i nečerpaných rezervací.


Součástí aplikace Mr.PARKIT je rozsáhlé administrační rozhraní, které umožňuje nastavování celého systému, přehled nad garážemi a jejich obsazeností. Samozřejmostí je možnost úpravy textových informací na front-endu. Kde se používá naše vlastní aplikace na překlady známá jako Translation server. Front-end pro zákazníka je responzivní, je tak možné rezervovat parkovací místa také z mobilních zařízení. Aplikace je dostupná vícejazyčně (CS/EN/DE), přičemž komunikace se zákazníkem probíhá v jím zvoleném jazyce.


O aplikaci MR. PARKIT jsme psali také na našem blogu.

Web:
https://www.mrparkit.com
To chci taky!

  • Mrparkit cz1
  • 482bf776 59b5 4a2d 7b77 f77de950ea64
  • A15c6fb4 9278 4063 6e3f b72d73b0260e
  • 9eb8e814 03b8 4068 5c9a 1347f4f02c9a