Projekty

Ppcbee logo icon

PPC Bee

Co je PPC Bee

PPC Bee poskytuje majitelům online shopů a PPC expertům možnost dosahovat vysokého výkonu a nejlepších výsledků při realizaci PPC produktových kampaní, které zahrnují stovky a tisíce položek. Je to možné díky pokročilým funkcím nastavení při editaci vstupních dat, klíčových slov i reklamních textů a zároveň skvělé uživatelské zkušenosti.

S čím PPC Bee pomáhá

PPC Bee zefektivňuje práci PPC specialistům, kteří musí denně inzerovat tisíce či statisíce produktů daného eshopu. Automaticky hlídá např. dostupnost zboží na skladu, takže se nemůže stát, že budete inzerovat zboží, které není skladem. První kampaň spustíte už za 3 minuty!

Jak to PPC Bee dělá

PPC Bee má řadu funkcí a možností nastavení, které pomohou vaše kampaně vypilovat k dokonalosti. Pokročilé generování klíčových slov a reklamních textů, pokročilá editace vstupních dat, rozšířené možnosti kampaní, aktualizace produktů bez ztráty quality score, monitoring výkonu, praktické uživatelské rozhraní.. To je jen část z toho, čím PPC Bee přispívá ke zvyšování tržeb z vašich kampaní.

Aplikace na 30 dní zdarma k vyzkoušení zde: APP.PPCBEE.COM

Aktuality na BLOG.PPCBEE.COM

Dotazy na INFO@PPCBEE.COM

Zaujal Vás tento projekt?
Fakturaonline

Faktura Online

Snadné a rychlé vystavování faktur za méně než dvě minuty. Už žádné kopírování údajů z předešlých faktur vytvořených v Excelu. Pro jednoduchou fakturaci jsme vyvinuli přehledný a snadno ovladatelný systém, který Vám na základě několika potřebných údajů obratem vytvoří fakturu ve formátu PDF. O kvalitě této služby nejvíce vypovídá fakt, že Fakturu Online využívá již přes 20.000 registrovaných uživatelů a je tak nejpoužívanějším fakturačním systémem na internetu v České republice.

Spuštění: červen 2010
Uživatelů: přes 50 000
Zaujal Vás tento projekt?
Autoservissoftware

Autoservis software

Řídit autoservis je jako řídit každou jinou firmu – na začátku stačí vést si přehledy o všem důležitém v tabulce v Excelu. Časem ale přestává taková tabulka stačit a je potřeba přejít k sofistikovanějšímu systému, který ale zároveň nebude složitý a nebude zabírat mnoho času. Proto jsme pro majitele autoservisů vyvinuli speciální software pro kompletní správu jejich firmy. Jednoduše si zobrazíte aktuální stav skladu, stejně jako hotovost v pokladnách nebo počet přijatých objednávek.

Spuštění: srpen 2012
Uživatelů: desítky
Zaujal Vás tento projekt?